Blog

مقاله و اقدام پژوهی در باره نوجوان سالم برای جشنواره هشتم

12 Dec 2018

مقاله اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین مقالات استاندارد و گزارش تخصصی در این مورد به گرد آوری و تدوین مقاله اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم پرداخته است.مقاله اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم مقاله ای دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از مقاله حاضر به عنوان الگویی در نگارش مقالات خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

مقاله در مورد نوجوان سالم 

آنچه در مقاله اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم وجود دارد عبارت است از:

 • مقاله درباره پیشگیری از دخانیات در 22 صفحه ورد و قابل ویرایش
 • مقاله درباره پیشگیری از خشونت در 32 صفحه ورد و قابل ویرایش
 • مقاله درباره پیشگیری از رفتارهای پرخطر در 27 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش
 • مقاله درباره شیوه های زندگی سالم در 33 صفحه ورد و قابل ویرایش
 • اقدام پژوهی درباره مقاوم سازی دانش آموزان نسبت به آسیب های اجتماعی ازراه آگاهی بخشی در 33صفحه ورد و قابل ویرایش
 • پیشنهاد های نوآورانه و ابتکاری در زمینه راه حل های خلاق در زمینه اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم
 • مقاله با رویکرد پژوهشی اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم
 • چگونه از خود در برابر آسیب های اجتماعی مراقبت کنیم؟
 • الگوها و فنون آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس
 • طرح درس آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس
 • راهنمای تدریس آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس
 • خروجی های مربوط به طرح های آموزش رشد مدار پیشگیری در مدارس
 • پروژه های ابتکاری پیشگیری از آسیب های اجتماعی
 • مداخلات موردی برای توانمندسازی با تاکید بر مشارکت جامعه محور
 • طرح یا پروژه نوآورانه مدرسه برای آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پیشگیری
 • برنامه عمل سالانه مدرسه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی
 • اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان را با آسیبهای اجتماعی و روشهای پیشگیری از آن آشنا کنم؟ در 31 صفحه ورد و قابل ویرایش
 • اقدام پژوهی چگونه توانستم در راستای عمل به بخشنامه نوجوان سالم دانش آموزانم را با آسیب های شبکه اجتماعی تلگرام مطلع سازم ؟ در 26 صفحه ورد و قابل ویرایش

آنچه حائز اهمیت است این است که بانک فایل پژوهشی معلمان تلاش خود را در جهت گردآوری مقالات و تدوین و نگارش آنها نموده است و در این رابطه نیز مقاله اقدام پژوهی هشتمین جشنواره نوجوان سالم از این امر مستثنی نبوده و کلیه فاکتورهای مورد نیاز در رابطه با مقاله فوق در آن رعایت گردیده است.خاطر نشان می شود بانک فایل پژوهشی معلمان در زمینه های دیگری نیز همچون ترجمه تخصصی متون انگلیسی ، تحلیل آماری پایان نامه ، تولید محتوای الکترونیکی نیز فعال است و شما عزیزان علاوه بر استفاده و بهره مندی از مقالات تخصصی این سایت می توانید از سایر خدمات نیز بهره ببرید.

مقاله و اقدام پژوهی نوجوان سالم

علاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل مقاله حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید مقالهمورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

آسیب های اجتماعی در بین نوجوانان نسبت به گذشته پیچیده تر شده است

11 Dec 2018

به گزارش خبرنگارمهر، رشید قربانی امروز سه شنبه در اختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم که در کانون امام خمینی سنندج برگزارشد، گفت: در سطح ملی و استانی اقداماتی از این نوع که در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی انجام می شود، باید تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه اثربخشی برنامه ها در مراقبت و کنترل آسیب های اجتماعی در گروه سنی کودکان و نوجوانان امری ضروری است، عنوان کرد: نهاد ریاست جمهوری مطالعاتی در ارتباط با اینکه ۱۰ سال آینده چه مشکلاتی در پیش  خواهیم داشت انجام داده ودر این راستا  ۱۲۰ مسئله  را شناسایی کردند که یکی از آنها مربوط به آسیب های اجتماعی است.

وی اظهارداشت: امیدوارم این فعالیت هایی که انجام می شود معطوف به هدف باشد و نوک پیکان مبارزه و کنترل به سمت آسیب های اجتماعی قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه رفتارهای پرخطر  و آسیب های اجتماعی امروز با گذشته تغیبر کرده است، بیان کرد: آسیب های اجتماعی امروز متنوع تر و پیچیده تر شده و مبارزه با آن سخت تر  شده است.

قربانی با بیان اینکه رفتارهای پرخطر و تهدیداتی که امروز در جامعه وجود دارد را باید بشناسیم، افزود: فضای مجازی انحرافات در روح و جسم دانش آموزان بوجود می آورد و ارتباط عاطفی را کاهش می دهد.

وی عنوان کرد: فضای مجازی برروی مسائل اخلاقی و رفتاری اثرگذار است و متاسفانه منجر به تقویت رفتارهای پرخاشگرانه درنوجوانان می شود بنابراین باید والدین و معلمان اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به این فضا ارتقا دهند تا بتوانند بخوبی کودکان ونوجوانان را هدایت و راهنمایی کنند.

تقویت باورهای دینی یکی از اهداف جشنواره نوجوان سالم

11 Dec 2018

عسگری نیکزاد پیش ازظهر چهارشنبه در اختتامیه هفتمین جشنواره نوجوان سالم که در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد اظهار کرد: ۱۵هزار اثر به این جشنواره ارسال شد که ۲۰۰ نفر برگزیده شدند.

وی هدف این جشنواره را تقویت و تعمیق باورهای دینی و مذهبی دانست و گفت: باورهای دینی و مذهبی،سبب می شود افراد از انحرافات اجتماعی مصون بماند.

نیکزاد هدف و رسالت جشنواره نوجوان سالم را دعوت به باورهای دینی دانست و افزود: امت ها در همه آیین ها به نیکی و خیر دعوت می شوند ولی برخی افراد در زندگی خود به آن توجه نمی کنند که سبب انحراف می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران قرن بیست و یکم را جنگ باورها و فرهنگ ها عنوان کرد و ادامه داد: امروزه دشمنان برای پیروزی در مقابل ما از طریق جنگ نرم ورود پیدا کردند.

وی به مصرف مواد مخدر در بین نوجوانان و جوانان اشاره کرد و گفت: سوداگران و توزیع کنندگان مواد مخدر برای اینکه نوجوانان و جوانان را به سمت مصرف مواد مخدر ترغیب کنند از شیوه ها و روش های مختلف استفاده می کنند.

نیکزاد با بیان اینکه باورهای دینی پایه اصلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی است، افزود: در کشور ما به باورهای دینی و مذهبی توجه ویژه ای می شود بنابراین دشمنان برای آسیب به باورهای جامعه از طریق فرقه های منحرف ورود پیدا می کنند.

مدیر کل آموزش وپرورش مازندران به برنامه ریزی مناسب و تخصیص منابع در حوزه فرهنگی تاکید کرد و ادامه داد: اگر در برنامه ریزی خود به منابع و اهداف توجه نشود به موفقیت نمی رسیم.

وی اطلاع رسانی مناسب،درباره رفتارهای پرخطر را بسیار مهم دانست و تاکید کرد : اطلاع رسانی درست و مناسب در حوزه باورهای دینی به دانش آموزان داده شود تا دانش آموزان دچار انحراف نشوند.

نیکزاده با تاکید بر آموزش شیوه زندگی سالم به دانش آموزان، گفت: پیشگیری از رفتارهای پرخطر، مصرف مواد مخدر و خشونت و استفاده درست از تکنولوژی باید به دانش آموزان آموزش داده شود.